All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ steam heating laundry washing machine ] match 186 Products.
Heavy Duty Commercial Laundry Dryer Clothing Drying Machine For Laundry Plant
| Condition: | New |
|---|---|
| Capacity: | 30kg |
| Name: | Heavy Duty Commercial Laundry Dryer Clothing Drying Machine For Laundry Shop |
Front Load Industrial Grade Washer And Dryer 100kg Large Load Stainless Steel
| Product Name: | 100kg Stainless Steel Washing Machine Front Load Industrial Washer And Dryer |
|---|---|
| Capacity: | 30kg,50kg,70kg,100kg |
| HS Code: | 84502000 |
Fully Automatic Commercial Tumble Dryer Machine , Industrial Laundry Dryer
| Rated Capacity: | 100KG |
|---|---|
| Place Of Origin: | Shanghai, China (Mainland) |
| Warranty: | 12 Months |
Laundry Shops Dry Cleaning Press Machine For Coat Jeans Shirts , Plants
| Place Of Original: | Shanghai China |
|---|---|
| Ironing: | Shirts, Plants |
| Used For: | Hotel, Laundry Shops, Hospital |
Mobile 6kw Laundry Finishing Equipment Portable Electric Steam Generator
| Condition: | New |
|---|---|
| Weight: | 85 Kg |
| Dimension: | 65*50*115cm |
Professional Roll Heated Flatwork Ironer Automatic Ironing Machine For Laundry
| Model: | YZI-3000 |
|---|---|
| Product Name: | 2018 Full Set Professional Hotel Laundry Equipment Roll Heated Flatwork Ironer |
| Number Of Roll: | 1 |
Electric Heating Laundry Flatwork Ironer , Bed Sheets Commercial Roller Ironing Machine
| Capacity: | 2 Rollers |
|---|---|
| Model: | YZII-3000 |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Laundry Industrial Steam Generator For Ironers And Pressers 6kw 9kw 12kw
| Condition: | New |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year Warranty |
| Fuel: | Electric Heating |
Electric heating 12kg Full automatic cleaning dry machine for laundry shop
| Product Name: | Dry Cleaning Machine |
|---|---|
| Operation: | Fully Automatic |
| Warranty: | 2 Years |
GDZ-30 Heavy Duty Front Loading Clothes Drying Machine Commercial Dryer Machine
| Product Name: | GDZ-30 Heavy Duty Front Loading Clothes Drying Machine Commercial Dryer Machine |
|---|---|
| Condition: | New |
| Color: | Silver Gray |

