All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ steam heating laundry washing machine ] match 186 Products.
800 mm gas heated laundry flat work iron bed sheets ironing machine
| Product Name: | Bed Sheets Ironing Machine |
|---|---|
| Roller Material: | Stainless Steel 304 |
| Roller Diameter: | 800mm |
380V 100kg Hospital Laundry Equipment Washer Extractor With Touch Screen Control
| Installation: | 100% Free Standing |
|---|---|
| Control: | Full Automatic With Touch Screen |
| Drum Diameter: | 1080mm |
Manual / Automatic Laundry Finishing Equipment Shirts Pants Press Machine
| Place Of Original: | Shanghai China |
|---|---|
| Model: | LJ-125 |
| Warranty: | 12 Months |
Small Footprint Commercial Washing Machine / Coin Operated Laundry Equipment
| Product: | Coin Operated Laundromat Equipment,Coin Washer And Dryer For Sale |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Voltage: | 220V~450V |
1.1kw Large Capacity Tumble Dryer , Commercial Drying Machine 30kg - 100kg
| Condition: | New |
|---|---|
| Type: | Rotary Drying Machine |
| Power: | 1.1kw |
Gas Heating Roller Ironing Machine Hotel Hospital Flatwork Sheets Ironing Equipment
| Product Name: | Hotel Hospital Used Roller Ironing Machine |
|---|---|
| Roller Material: | Stainless Steel 304 |
| Application: | Hotel , Hospital Bed Sheets Ironing Machine |
Heavy Duty Dry Cleaning Machine With Distillation Tank Laundromats Business 16kg
| Product Name: | 16kg Heavy Duty Dry Cleaning Machine |
|---|---|
| Capacity: | 8kg 10kg 12kg 16kg |
| Type: | Heavy Duty |
50kg Commercial Hotel Laundry Equipment Washer Extractor High Efficiency
| Control: | Full-automatic & Manual |
|---|---|
| Installation: | 100% Free Standing |
| Drum Diameter: | 902 Mm |
70kg Front Load Laundry Washer And Dryer Energy Saving For Garment Factories
| Capacity: | 70kg |
|---|---|
| Drum Diameter: | 1200mm |
| Drum Depth: | 626mm |
Automatic Laundry Finishing Equipment Garment Ironing Pressing Machine
| Product Name: | Laundry Equipment Accessories Garment Ironing Pressing Machine In Garment Industry |
|---|---|
| Weight: | 320kg |
| Required Vacuum: | 2.5 M3/min |

