All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ steam heating laundry washing machine ] match 186 Products.
Automatic Commercial Flat Work Ironer Machine For Hotel / Laundry / Hospital
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
3 Roller Industrial Flat Work Ironer Laundry Equipment For Hotel And Hospital
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Auto Industrial Laundry Flatwork Ironer Roller Iron For Bed Sheets Easy Operate
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
3000mm Commercial Roller Ironing Machine Flatwork Ironer With 2 Rollers
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
SUS304 Dry Cleaning Machine Single / Double Filtration System Environmentally Friendly
| Capacity: | 12kg |
|---|---|
| Solvent: | Perchloroethylene |
| All Parts Touching Solvent: | SUS304 |
Large Washer And Dryer Commercial Laundry Equipment For Hospital Hotel Restaurant
| Name: | 150 Kg Large Commercial Washer And Dryer |
|---|---|
| Model: | XGQ-150 |
| Voltage: | 380V/ 50hZ 3 Phase |
Automatic Industrial Tumble Laundry Clothes Dryer Machine 30KG 50KG 100KG
| Capacity: | 30kg 50KG 100KG |
|---|---|
| Name: | Heavy Duty Commercial Laundry Dryer Clothing Drying Machine For Laundry Shop |
| Installation: | 100% Free Standing |
Stainlee Steel 800mm Roller Ironing Machine Steam / Electric Heating
| Brand Name:: | LAIJIE Roller Ironing Machine |
|---|---|
| Heating: | Electric And Steam/Gas Roller Ironing Machine |
| Roller Diameter: | 800mm Roller Ironing Machine |
Automatic Frequency Conversion Industrial Washer Extractor 25 Kg Soft Mounted
| Capacity: | 25 Kg |
|---|---|
| Name: | 25 Kg Washer Extractor Industrial Washing Machine |
| Voltage: | 380V/ 50hZ 3 Phase / 220V 50hZ 3 Phase |
Fully Enclosed Fully Automatic Dry Cleaning Machine Steam / Electric Heating 8kg 10kg
| Capacity: | 8kg ,10kg 12kg 16kg |
|---|---|
| Application: | Hotel,hospital,large Laundry Plant ,school |
| Heating: | Steam And Electric |

