All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ steam heating laundry washing machine ] match 186 Products.
Fully Automatic Washing Machine With Dryer , 50kg Barrier Washer Extractor
| Capacity: | 50 Kg |
|---|---|
| Application: | Hotel,hospital,large Laundry Plant ,school |
| Heating: | Steam And Electricx |
Front Load Washing Machines And Dryers For Laundromat 30kg-100kg Capacity
| Capacity: | 100 Kg |
|---|---|
| Application: | Hotel,hospital,large Laundry Plant ,school |
| Heating: | Steam And Electric |
Laundry Commercial Dry Cleaning Equipment For Hotel Hospital CE Approved
| Capacity: | 10kg |
|---|---|
| Application: | Hotel,hospital,large Laundry Plant ,school |
| Heating: | Steam Heating |
Fully Auto Front Load Hotel Laundry Equipment , Hotel Washer And Dryer
| Control: | Full-automatic & Manual |
|---|---|
| Installation: | 100% Free Standing |
| Drum Diameter: | 902 Mm |
Full Automatic Industrial Washing Machine And Dryer 100kg For Hotel / Laundry Shop
| Capacity: | 100 Kg |
|---|---|
| Drum Diameter: | 1450mm |
| Heating: | Electric Heating |
Leather And Wool Dry Cleaning Machine In Laundromats Computer Control
| Capacity: | 10kg |
|---|---|
| Application: | Hotel,hospital,large Laundry Plant ,school |
| Heating: | Steam Heating |
Automatic Flatwork Industrial Laundry Ironing Equipment For Bed Linen
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Reliable 40kg Industrial Laundry Equipment Washer And Dryer Appliances
| Condition: | New |
|---|---|
| Usage: | Laundry, Hotel , Hospital |
| Fuel: | Electric & Steam |
1-5 Rollers Professional Laundry Flatwork Ironer Frame And Auxiliary
| Product Name: | Laundry Steam Flatwork Ironer Industrial Flatwork Ironing Machine |
|---|---|
| Roller Number: | 1~5 Rollers |
| Roller Diameter: | Electric Heating , Steam Heating , Gas Heating |
Commercial Laundry Flatwork Ironer For Ironing And Pressing CE Approved
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |

