All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ steam heating laundry washing machine ] match 186 Products.
Steam Heating 70kg Top Loading Washing Machine With Horizontal Drum
| Model: | XGP-70 |
|---|---|
| Capacity: | 70kg |
| Material: | Stainless Steel |
70kg Horizontal Drum Top Loading Washing Machine CE Certificated Steam Heating
| Model: | XGP-70 |
|---|---|
| Capacity: | 70kg |
| Material: | Stainless Steel |
Stainless Steel Horizontal Washing Machine 50kg For Self Service Laundry Business
| Model: | XGP-50 |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Drum Diameter: | 780mm |
30kg Commercial Horizontal Washing Machine Low Noise For Hotel , Hospital Use
| Model: | XGP-30 |
|---|---|
| Capacity: | 30kg |
| Cleaning Process: | Solvent Cleaning |
30kg Hotel Hospital Horizontal Industrial Washing Machine Prices
| Model: | XGP-30 |
|---|---|
| Capacity: | 30kg |
| Cleaning Process: | Solvent Cleaning |
CE Certificate Hospital Washing Machine / Industrial Laundry Equipment Low Noise
| Capacity: | 100kg |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 304, Corrossion-free |
| Product Name: | Industrial Laundry Equipment Prices |
Heavy Duty 50 KG Top Load Fully Automatic Washing Machine With Horizontal Drum
| Model: | XGP-50 |
|---|---|
| Capacity: | 50kg |
| Machine Type: | Horizontal Type |
Electric / Steam Heating Coin Operated Washing Machine For Laundromat
| Material: | Stainless Steel 304, Corrossion-free |
|---|---|
| Heating: | Electric / Steam |
| Drum Diameter: | 630mm |
Industrial Washer And Dryer 35KG With Steam And Electric Combined Heating
| Rated Capacity: | 35~70 Kg |
|---|---|
| Speed Of Roller: | 29~35 |
| Power Of Motor: | 0.74~4.4KW |
35kg Commercial / Industrial Dryer Machine Laundry Equipment CE Approved
| Model: | GDB-35 |
|---|---|
| Capacity: | 35kg |
| Drum Diameter: | 990mm |

