All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ steam heating laundry washing machine ] match 186 Products.
Large Capacity 70kg Automatic Front Load Washer , Industrial Washing Machine
| Model: | XGP-70 |
|---|---|
| Capacity: | 70kg |
| Material: | Stainless Steel |
30kg Capacity Commercial Washing Machine And Dryer Water Extracting Low Noise
| Product Name: | 30kg Best Price Linen Washing Machine/industrial Laundry Machines Prices |
|---|---|
| Key Word: | Industrial Laundry Machines Prices |
| Capacity: | 30kg |
50kg Fully Automatic Heavy Duty Washing Machine 36rpm Washing Speed For Laundry Shop
| Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Washing Capacity: | 50kg |
| Drum Diameter: | 1080mm |
Stainless Steel 304 Commercial Washing Machine For Laundromats High Capacity
| Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Model: | XGQ |
| Certification: | CE |
Electric Heating Hospital Front Load Washer And Dryer Low Noise ISO9001 Approved
| Description: | Front Open Loading Electric Heating Hospital Washing Machine With ISO9001 |
|---|---|
| Type: | Vertical Type |
| Application: | Hospital |
100kg Horizontal Washing Machine Industrial Laundry Equipment For Garment Factory
| Model: | XGP-100 |
|---|---|
| Capacity: | 100KG |
| Type: | Horizontal Washing Machines Garment Washing Machine |
Electric Heating Horizontal Washer Textile Washing Machine With SGS Certificate
| Model: | XGP-70 |
|---|---|
| Capacity: | 70KG |
| Type: | Horizontal Washing Machines Textile Washing Machine |
Fully Automatic 100kg Industrial Washing Machine For Hotel And Hospital
| Washing Capacity: | 100KG |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Usage: | Laundromat, School , Hospital , Textile Factory |
High Press Clean Commercial Laundry Washer Full Suspension Shock Structure
| Washing Capacity: | 30kg 50kg 70kg 100kg |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Material: | Stainless Steel 304 |
Clean In Place Automatic Industrial Washing Machine For Laundromat
| Product Name: | Industrial Laundry Washing Machine |
|---|---|
| Washing Capacity: | 16kg 20kg 30kg 50kg 70kg 100kg |
| Usage: | Commercial Laundry Services, School , Hospital , Textile Factory ;Healthcare |

