All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ steam heating laundry washing machine ] match 186 Products.
Fully Auto Laundromat Washing Machine , Industrial Laundry Equipment 20kg~100kg
| Product Name: | Steam Heating Hotel Clothes Laundry Fully Auto Washing Machine For Laundromat Use |
|---|---|
| Washing Capacity: | 20kg~100kg |
| HS Code: | 84502000 |
Heavy Duty Commercial Washing Machine SS304 Material Cold Water Cleaning
| Product Name: | Heavy Duty Industrial Hotel Hospital Laundry Equipment Washing Machines Prices For Sale |
|---|---|
| Capacity: | 70kg |
| After-sales Service Provided: | Free Spare Parts |
Stainless Steel Washing Machine Industrial Use / Heavy Duty Laundry Equipment
| Model: | XGP-50 |
|---|---|
| Capacity: | 50 KG |
| Fuel: | Electric & Steam |
High Capacity 100kg Extractor Washing Machine Industrial Laundry Equipment
| Product Name: | Large Capacity 100kg Extractor Washing Machine Industrial Laundry Equipment |
|---|---|
| Washing Capacity: | 100kg |
| HS Code: | 84502000 |
Auto Industrial Washing Machine And Dryer Anti Corrosion For Laundry Business
| Washing Capacity: | 100 Kg |
|---|---|
| Drum Diameter: | 902mm |
| Drum Depth: | 500mm |
High Efficiency Industrial Washing Machine/ Hospital Laundry Equipment With Electric Heating
| Description: | High Efficiency Industrial Washing Machine/hospital Laundry Equipment With Electric Heating |
|---|---|
| Function: | Washing And Extracting For Hospital Use |
| Material: | Stainless Steel |
35kg Industrial Washing Machine / Commercial Laundry Washer CE Approved
| Model: | GDZ-35 |
|---|---|
| Capacity: | 35kg |
| Drum Diameter: | 990mm |
Professional Commercial Industrial Washing Machine With Barrier Washer Extractor
| Product Name: | Professional Industrial Laundry Equipment With Barrier Washer Extractor XGQ-100 |
|---|---|
| Washing Capacity: | 100kg |
| HS Code: | 84502000 |
High capacity washing machine garment washing machine for laundry business
| Product Name: | High Capacity Washing Machine Garment Washing Machine For Laundry Business |
|---|---|
| Key Words: | High Capacity Washing Machine |
| Use For: | Hotel , Hospital , Laundry Business |
Stainless Steel Commercial Washing Machine For Clothes Garment Bed Sheet
| Product Name: | Stainless Steel Commercial Clothes Garment Bed Sheet Commercial Washing Machine |
|---|---|
| Installation: | 100% Free Standing |
| Door: | Safety Interlock Door System |

