All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ steam heating laundry washing machine ] match 186 Products.
Automatic Steam Press Iron Laundry Pressing Machine / 9kw Garment Pressing Machine
| Brand: | LAIJIE |
|---|---|
| Steam Generator: | 6-9kw |
| Ironing: | Shirts, Plants |
Professional Commercial Laundry Dryer Machine Stainless Steel For Clothes
| Product Name: | Professional Stainless Steel Commercial Laundry Dryer Machine For Clothes |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Dimension(l*w*h): | 1330*1590*1940mm |
20kg - 120kg Hotel Linen Washing Machine 304 Stainless Steel Laundry Washer Extractor
| Brand: | LAIJIE |
|---|---|
| Capacity: | 100kg Laundry Washer Extractor |
| Heating: | Electric&Steam |
Auto Industrial Barrier Extractor Washing Machine For Hospital Medical Hygiene 100kg
| Capacity: | 100kg |
|---|---|
| Used For: | Hospital |
| Name: | Hygiene 100kg Industrial Barrier Washer Extractor Washing Machine |
Heavy Duty Industrial Grade 40kg Commercial Washing Machine With Big Drum
| Capacity: | 40KG |
|---|---|
| Automatic Grade: | Full Automatic |
| Product Name: | 30+ Programs 100kg Industrial Washing Machine |
100 Kg Horizontal Drain Industrial Washing Machine With One Year Warranty
| Model: | XGP-100 |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Drum Diameter: | 970mm |
Horizontal Drum Industrial Grade Washing Machine 70kg Capacity Heavy Duty
| Model: | XGP-70 |
|---|---|
| Capacity: | 70KG |
| Type: | 100 Kg Horizontal Washing Machine Heavy Duty With Inter-lock System |
25 kg commercial grade washing machine hotel washer extractor
| Product Name: | 25 Kg Commercial Grade Washing Machine Hotel Washer Extractor |
|---|---|
| Used For: | Hotel.factory .laundry Hospital |
| Capacity: | 25 Kg |
300kg Horizontal Industrial Cloth Washing Machine For Wool / Denim / Carpet
| Product Name: | Wool Industrial Washing Machine |
|---|---|
| Keyword: | 300kg Industrial Washing Machine |
| Drum Diameter: | 1220mm |
100kg Industrial Washing Machine Hotel Linen Large Capacity Washing Machine
| Product Name: | 100kg Large Capacity Washing Machine |
|---|---|
| Model: | XGQ-100 |
| Brand: | LAIJIE |

