All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ steam heating laundry washing machine ] match 186 Products.
Full Auto Washing Machine Industrial Washer Extractor In Laundry Equipment
| Product Name: | Full Auto Washing Machine Industrial Washer Extractor In Laundry Equipment |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Installation: | 100% Free Standing |
Front Load Commercial Washing Machine With Electric Heating 30 Kg Capacity
| Place Of Origin: | Shanghai, China (Mainland) |
|---|---|
| Model Number: | XGQ |
| Capacity: | 30 Kg Capacity Of Commercial Washing Machine |
Capacity 10KG - 100KG Commercial Washing Equipment Professional Washing Machine
| Material: | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Capacity: | 10KG-100KG |
| Name: | Industrial Laundry Front Loading Washing Machine |
100kg Industrial Washing Machine With Advanced Features For Hotels Hospitals
| Capacity: | 100kg |
|---|---|
| Automatic Grade: | Full Automatic |
| Product Name: | 30+ Programs 100kg Industrial Washing Machine |
Stainless Steel 304 Commercial Washing Machine And Dryer Large Capacity 100kg
| Product Name: | Large Capacity 100kg 304 Stainless Steel Commercial Clothes Washing Machine And Dryer |
|---|---|
| Capacity: | 30~100kg |
| Suspension Type: | Airbag Suspension |
Full Suspension Fully Automatic Washer / SS 304 Industrial Washing Machine
| Product Name: | 12 Months Warranty New Condition Laundry Commercial Washing Machine For Sale |
|---|---|
| Material: | SS304 |
| Drum Diameter: | 902mm |
Electric Heating Industrial Washer Machine With Alarming Function Large Capacity
| Product Name: | Large Capacity Electric Heating 110,220,230,380,400,415V Voltage Industrial Washing Machine |
|---|---|
| Capacity: | 30kg,50kg,70kg,100kg |
| Condition: | New |
CE Certificate Commercial Washing Machine 220 / 415V High Spin Front Loading
| Original Of Place: | Shanghai China |
|---|---|
| Product Name: | Commercial Washing Machine For Sale |
| Capacity: | 15kg,20kg,30kg,50kg,70kg,100kg,150kg |
30 Programs Microcomputer-Controller Industrial Washing Machine
| Washing Capacity: | 30kg |
|---|---|
| Certificate: | CE,ISO, SGS |
| Automatic Grade: | Full Automatic |
Industrial Fabric Cloth Washing Machine And Dryer Strong Dehydration Power For Commercial
| Product Name: | Industrial Fabric Cloth Washing Machine And Dryer For Commercial Use |
|---|---|
| Drum Diameter: | 902mm |
| Drum Dept: | 500mm |

