All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ steam heating laundry washing machine ] match 186 Products.
Front Loading Heavy Duty Commercial Washing Machine For Hotel 15-100kg Capacity
| Place Of Origin: | Shanghai, China (Mainland) |
|---|---|
| Product Name: | Front Loading Heavy Duty Commercial Laundry Washing Machines For Hotel |
| Capacity: | 15kg 25kg 35kg ,50kg ,70kg ,100kg |
Raw White Automatic Commercial Washing Machine With ISO 9001 Certificated
| Place Of Origin: | Shanghai, China (Mainland) |
|---|---|
| Product Name: | Heavy Duty Automatic Industrial Laundry Washing Machine Commercial Washer Extractor |
| Capacity: | 15kg,20kg,30kg,50kg,70kg,100kg,150kg |
100kg Industrial Washer Extractor , Commercial Washing Machine And Dryer
| Trademark: | Laijie |
|---|---|
| Cleaning Type: | Clean-in-place |
| Color: | Customized |
Electric Heating Hospital Laundry Equipment Washing Machine 30KG Capacity
| Rated Capacity: | 30KG |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Spare Parts: | Offered |
High Spin commercial laundry washing machine price for hotel hospital use
| Capacity: | 30kg |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 304 |
| Heating: | Steam Heating |
Electric Heating Horizontal Washing Machine Top Load Stainless Steel SGS Certificate
| Model: | XGP-70 |
|---|---|
| Capacity: | 70KG |
| Type: | Horizontal Washing Machines Textile Washing Machine |
Full Automatic Laundry Commercial Washing Machine Heavy Duty Low Shake Low Noise
| Material: | Stainless Steel 304, Corrossion-free |
|---|---|
| Capacity: | 30kg Laundry Washing Machine |
| Heating: | Electric&Steam |
Heavy Duty Laundry Commercial Washing Machine And Dryer Prices
| Material: | Stainless Steel 304, Corrossion-free |
|---|---|
| Capacity: | 30kg Laundry Washing Machine |
| Heating: | Electric&Steam |
Large Capacity Industrial Washing Machine Stainless Steel With Steam Heating System
| Washing Capacity: | 70kg |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Heating System: | Steam Heating |
Stainless Steel Commercial Washing Machine Front Loading Computer Control
| Product Name: | Laundry Business Equipment Commercial Washing Machine And Dryer For Hotel And Hospital |
|---|---|
| After-sales Service Provided: | Installation Supporting |
| Color: | Raw White |

