All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ steam heating laundry washing machine ] match 186 Products.
10kg Fully Automatic Hydrocarbon Dry Cleaning Machine For Clothes Steam Heating
| Capacity: | 10kg |
|---|---|
| Application: | Hotel,hospital,large Laundry Plant ,school |
| Heating: | Steam Heating |
Steam / Electric Heating Flatwork Ironing Machine 2 Rolls For Laundry Hotel
| Product Name: | Laundry Hotel Steam&Electric Heating Flatwork Ironing Machine Ironer |
|---|---|
| Roll: | 2 Rolls |
| Diameter Of Roll: | 800mm |
Easy Use Clothes Iron Press Machine / Automatic Ironing Machine 12 Months Warranty
| Product Name: | Automatic Steam Press Iron Laundry Pressing Machine Dry Cleaning Irong Machine |
|---|---|
| Place Of Original: | Shanghai China |
| Ironing For: | Wool, Fibers, Cotton Etc. |
Customized Self - Service Coin Operated Washing Machine For Laundry Shop
| Washing Capacity: | 12kg |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Cleaning Process: | Cold Water Cleaning |
Stainless Steel 304 Industrial Washing Machine Commercial Laundry Equipment 50kg
| Capacity: | 50 Kg |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel 304, Corrossion-free |
| Function: | Washing And Dehydrate |
Professional Roller Laundry Flatwork Ironer Electric Steam Heating For Bedsheet
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Steam / Electric Heated Laundry Flatwork Ironer , Industrial Roller Iron For Sheets
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Electric Heating SUS304 Industrial Dryer Machine For Laundry Shop Use
| Power Supply: | 380V/50hZ |
|---|---|
| Motor Power: | 1.1 Kw |
| Fan Motor Power: | 1.1 Kw |
3 Roll Steam Heated Industrial Flatwork Ironing Machine For Bed Sheets Energy Saving
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Fully Automatic Commerical Industrial Washer Dryer Machines 35kg Capacity
| Heating: | Electric Heating |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Or Other |
| Installation: | 100% Free Standing |

