All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ steam heating laundry washing machine ] match 186 Products.
7.5kw 100kg capacity commercial grade washer and dryer commercial laundry machine
| Place Of Origin: | Shanghai, China (Mainland) |
|---|---|
| Heating: | Electric Heating , Steam Heating |
| Function:: | Washing , Extracting |
Full Closed with refrigeration and recycling System dry cleaning machine manufacturers
| Product Name: | Full Closed With Refrigeration And Recycling System Dry Cleaning Machine Manufacturers |
|---|---|
| Type: | Full Closed With Refrigeration And Recycling System |
| Drum Diameter: | 420mm |
Pneumatic Robot Pant Blowing Machine Trousers Press Iron Forming Machine
| Product Name: | Pants Blowing Machine |
|---|---|
| Installation: | 100% Free Standing |
| Warranty: | 2 Years |
Industrial Automatic Clothes Dry Cleaning Equipment For Laundry Shop
| Product Name: | Perc Dry Cleaning Machines Price For Sale |
|---|---|
| Capacity: | 8kg ,10kg 12kg 16kg |
| Usage: | Hotel,Hospital,School,factory, Laundry Service |
Professional commercial dry cleaning machines dry cleaner in laundromats
| Product Name: | Professionalcommercial Dry Cleaning Machines Dry Cleaner In Laundromats |
|---|---|
| Description: | Dry Cleaner Machine |
| Warranty: | 1 Year |
LAIJIE Automatic Laundry Flatwork Ironing Machine Single Roller 1600mm
| Product Name: | 1600mm Single Roller Flatwork Ironer |
|---|---|
| Roller Material: | Stainless Steel 304 |
| Application: | Hotel , Hospital Bed Sheets Ironing Machine |
Automatic Industrial Dry Cleaning Machine Fully Enclosed 1 Year Warranty
| Capacity: | 12kg |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Installation: | 100% Free Standing |
Electric Industrial Steam Iron Station With Iron Boiler Stainless Steel Tank 1000W 220V Volt
| Product Name: | Iron Ironing Station With Iron Boiler |
|---|---|
| Capacity: | 1.8 Liter |
| Heating: | Electric |
2 tanks Perc solvent small dry cleaning machine dry cleaner machines
| Sovent: | Perc |
|---|---|
| Tank: | 2 |
| Capacity: | 8kg |
Stainless Steel 304 Industrial Washer Extractor For Hotel / Laundry Plant / School
| Capacity: | 50 Kg |
|---|---|
| Application: | Hotel,hospital,large Laundry Plant ,school |
| Heating: | Steam And Electricx |

