All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ commercial bed sheet ironing machine ] match 40 Products.
Electric Heating Laundry Flatwork Ironer , Bed Sheets Commercial Roller Ironing Machine
| Capacity: | 2 Rollers |
|---|---|
| Model: | YZII-3000 |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Stainless Steel Roller Laundry Flatwork Ironer / Ironing Machine For Bed Sheets
| Product Name: | Stainless Steel Roller Sheet Ironing Machine For Laundry Shop YZI-3300 |
|---|---|
| Voltage: | 380V |
| Max Ironing Width: | 3300mm |
Commercial Laundry Flatwork Ironer , Automatic Ironing Machine For Laundry
| Name: | Hot Product Commercial Automatic Ironing Machine Laundry Flatwork Ironer YZII-3300 |
|---|---|
| Heating Way: | Steam And Electric |
| Ironing Speed: | 3-20 M |
Stainlee Steel 800mm Roller Ironing Machine Steam / Electric Heating
| Brand Name:: | LAIJIE Roller Ironing Machine |
|---|---|
| Heating: | Electric And Steam/Gas Roller Ironing Machine |
| Roller Diameter: | 800mm Roller Ironing Machine |
Gas Heating Roller Ironing Machine Hotel Hospital Flatwork Sheets Ironing Equipment
| Product Name: | Hotel Hospital Used Roller Ironing Machine |
|---|---|
| Roller Material: | Stainless Steel 304 |
| Application: | Hotel , Hospital Bed Sheets Ironing Machine |
Fully Automatic Laundry Press Ironing Machine , 2 Rollers Flat Ironer Machine
| Capacity: | 2 Rollers |
|---|---|
| Diameter Of Roll: | 800mm |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Automatic Laundry Industrial Ironing Machine With Steam Generator And Steam Iron
| Name: | Full Automatic Ironing Machine With Steam Generator And Steam Iron For Laundry And Garment Industry |
|---|---|
| Condition: | New |
| Voltage: | AC220V/380V |
Steam / Electric Heating Flatwork Ironing Machine 2 Rolls For Laundry Hotel
| Product Name: | Laundry Hotel Steam&Electric Heating Flatwork Ironing Machine Ironer |
|---|---|
| Roll: | 2 Rolls |
| Diameter Of Roll: | 800mm |
LAIJIE Automatic Laundry Flatwork Ironing Machine Single Roller 1600mm
| Product Name: | 1600mm Single Roller Flatwork Ironer |
|---|---|
| Roller Material: | Stainless Steel 304 |
| Application: | Hotel , Hospital Bed Sheets Ironing Machine |
Auto Industrial Laundry Flatwork Ironer Roller Iron For Bed Sheets Easy Operate
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |

