All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ commercial bed sheet ironing machine ] match 40 Products.
2500mm Heavy Duty Linen Ironing Machine Commercial Bed Sheet Ironing Machine
| Product Name: | Commercial Bed Sheet Ironing Machine |
|---|---|
| Condition: | New |
| Applicable: | Hotel And Hospital |
800 mm gas heated laundry flat work iron bed sheets ironing machine
| Product Name: | Bed Sheets Ironing Machine |
|---|---|
| Roller Material: | Stainless Steel 304 |
| Roller Diameter: | 800mm |
Heavy Duty Linen Ironing Machine , Commercial Bed Sheet Ironing Machine
| Name: | Heavy Duty (1-4 Cylinders/rollers) Linen Ironing Machine, Commercial Bed Sheet Ironer |
|---|---|
| Model: | YZI-3000 |
| Ironing Speed: | 1-10 M |
800 Mm Roller Drum Gas Heated Laundry Flatwork Ironer Bed Sheets Ironing Machine
| Product Name: | Gas Heated Laundry Flat Work Iron |
|---|---|
| Heating: | Gas Heating |
| Applicable: | Hotel And Hospital |
Hotel Automatic Laundry Sheet Ironing Machine , Commercial Roller Ironing Machine
| Product Name: | Fast Working Automatic Laundryequipment Iron Machine/automatic Iron Machine |
|---|---|
| Condition: | New |
| Applicable: | All Kinds Of Garments |
Professional Automatic 3m Width Industrial Bed Sheet Folding Machine ZD-3000
| Model: | ZD-3000 |
|---|---|
| Max Folding: | 3000x3000MM |
| Max Speed(m/min): | 50 M/min |
Steam Heating Hotel Linen Sheet Ironing Machine With 800mm Roller Diameter
| Name: | Steam Heating Hotel Linen Sheet Ironing Machine With 800mm Roller Diameter |
|---|---|
| Other Name: | Hotel Laundry Flatwork Ironer |
| Voltage: | 380V |
Automatic Commercial Flat Work Ironer Machine For Hotel / Laundry / Hospital
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Hotel Bed Sheet Folding Machine Laundry Folder With 3300mm Folding Size
| Product Name: | Hotel Fabric Automatic Laundry Folding Machine With 3300mm Folding Size |
|---|---|
| Model: | ZD-3300 |
| Folding Layer: | 32 |
1600mm Hotel Automatic Ironing Machine Industrial Sheet Flatwork Ironer
| Product Name: | 1600mm Bed Sheets Ironing Machine |
|---|---|
| Roller Material: | Stainless Steel 304 |
| Roller Diameter: | 800mm |

