All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ commercial bed sheet ironing machine ] match 40 Products.
Steam / Electric Heated Laundry Flatwork Ironer , Industrial Roller Iron For Sheets
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Professional Roller Laundry Flatwork Ironer Electric Steam Heating For Bedsheet
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
2000mm commercial and industrial roller iron flatwork ironer bedsheet ironing machine
| Product Name: | Industrial Roller Iron Hotel Sheet Ironing Machine |
|---|---|
| Roller Diameter: | 375mm |
| Function: | Ironing Bed Sheet For Hotel And Hospital |
3 Roller Industrial Flat Work Ironer Laundry Equipment For Hotel And Hospital
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Professional Roll Heated Flatwork Ironer Automatic Ironing Machine For Laundry
| Model: | YZI-3000 |
|---|---|
| Product Name: | 2018 Full Set Professional Hotel Laundry Equipment Roll Heated Flatwork Ironer |
| Number Of Roll: | 1 |
380V commercial laudry equipment fully closed dry cleaning washing machine
| Product Name: | 380V Commercial Laudry Equipment Fully Closed Dry Cleaning Washing Machine |
|---|---|
| Type: | Full Closed With Refrigeration And Recycling System |
| Warranty: | 1 Year |
2.2 Kw Hydrocarbon Dry Cleaning Machines 8kg - 15kg High Cleaning
| Product Name: | Dry Cleaning Machines |
|---|---|
| Heated Power: | 2.2 Kw |
| Washing Speed: | 420r/min |
8kg 10kg 12kg 15kg laundry and dry cleaning machines For Laundry used with our best service
| Product Name: | 8kg 10kg 12kg 15kg Laundry And Dry Cleaning Machines |
|---|---|
| Solvent: | Perc Solvent |
| Tank: | 3 Tanks |
Full Closed with refrigeration and recycling System dry cleaning machine manufacturers
| Product Name: | Full Closed With Refrigeration And Recycling System Dry Cleaning Machine Manufacturers |
|---|---|
| Type: | Full Closed With Refrigeration And Recycling System |
| Drum Diameter: | 420mm |
2 tanks Perc solvent small dry cleaning machine dry cleaner machines
| Sovent: | Perc |
|---|---|
| Tank: | 2 |
| Capacity: | 8kg |

