All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ 2 rollers laundry sheet ironing machine ] match 34 Products.
Hotel Automatic Laundry Sheet Ironing Machine , Commercial Roller Ironing Machine
| Product Name: | Fast Working Automatic Laundryequipment Iron Machine/automatic Iron Machine |
|---|---|
| Condition: | New |
| Applicable: | All Kinds Of Garments |
800 mm gas heated laundry flat work iron bed sheets ironing machine
| Product Name: | Bed Sheets Ironing Machine |
|---|---|
| Roller Material: | Stainless Steel 304 |
| Roller Diameter: | 800mm |
2500mm Heavy Duty Linen Ironing Machine Commercial Bed Sheet Ironing Machine
| Product Name: | Commercial Bed Sheet Ironing Machine |
|---|---|
| Condition: | New |
| Applicable: | Hotel And Hospital |
Industrial Laundry Sheet Folding Machine / Auto Commercial Folding Machine
| Product Name: | Industrial Laundry Equipment Sheet Folder Machine / Auto Folding Machine |
|---|---|
| Other Name: | Hotel Towel Folding Machine |
| Material: | Stainless Steel Or Paint |
Stainless Steel Roller Laundry Flatwork Ironer / Ironing Machine For Bed Sheets
| Product Name: | Stainless Steel Roller Sheet Ironing Machine For Laundry Shop YZI-3300 |
|---|---|
| Voltage: | 380V |
| Max Ironing Width: | 3300mm |
Steam Heating Hotel Linen Sheet Ironing Machine With 800mm Roller Diameter
| Name: | Steam Heating Hotel Linen Sheet Ironing Machine With 800mm Roller Diameter |
|---|---|
| Other Name: | Hotel Laundry Flatwork Ironer |
| Voltage: | 380V |
Fully Automatic Laundry Press Ironing Machine , 2 Rollers Flat Ironer Machine
| Capacity: | 2 Rollers |
|---|---|
| Diameter Of Roll: | 800mm |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Automatic Laundry Industrial Ironing Machine With Steam Generator And Steam Iron
| Name: | Full Automatic Ironing Machine With Steam Generator And Steam Iron For Laundry And Garment Industry |
|---|---|
| Condition: | New |
| Voltage: | AC220V/380V |
Industrial Electric Heating Laundry Flatwork Ironer Machine For Garments Fabrics
| Product Name: | CE Approved Industrial Ironing Machine Electric Heating Laundry Ironer |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V/380V/440V |
| Ironing Speed: | 1-10 M |
LAIJIE Automatic Laundry Flatwork Ironing Machine Single Roller 1600mm
| Product Name: | 1600mm Single Roller Flatwork Ironer |
|---|---|
| Roller Material: | Stainless Steel 304 |
| Application: | Hotel , Hospital Bed Sheets Ironing Machine |

