All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ 2 rollers laundry sheet ironing machine ] match 34 Products.
Heavy Duty Linen Ironing Machine , Commercial Bed Sheet Ironing Machine
| Name: | Heavy Duty (1-4 Cylinders/rollers) Linen Ironing Machine, Commercial Bed Sheet Ironer |
|---|---|
| Model: | YZI-3000 |
| Ironing Speed: | 1-10 M |
800 Mm Roller Drum Gas Heated Laundry Flatwork Ironer Bed Sheets Ironing Machine
| Product Name: | Gas Heated Laundry Flat Work Iron |
|---|---|
| Heating: | Gas Heating |
| Applicable: | Hotel And Hospital |
Professional Roller Laundry Flatwork Ironer Electric Steam Heating For Bedsheet
| Capacity: | 1 ,2,3 Rollers |
|---|---|
| Heating: | Steam Heating, Electric Heating |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Hotel Bed Sheet Folding Machine Laundry Folder With 3300mm Folding Size
| Product Name: | Hotel Fabric Automatic Laundry Folding Machine With 3300mm Folding Size |
|---|---|
| Model: | ZD-3300 |
| Folding Layer: | 32 |
1600mm Hotel Automatic Ironing Machine Industrial Sheet Flatwork Ironer
| Product Name: | 1600mm Bed Sheets Ironing Machine |
|---|---|
| Roller Material: | Stainless Steel 304 |
| Roller Diameter: | 800mm |
Gas Heating Roller Ironing Machine Hotel Hospital Flatwork Sheets Ironing Equipment
| Product Name: | Hotel Hospital Used Roller Ironing Machine |
|---|---|
| Roller Material: | Stainless Steel 304 |
| Application: | Hotel , Hospital Bed Sheets Ironing Machine |
Electric Heating Laundry Flatwork Ironer , Bed Sheets Commercial Roller Ironing Machine
| Capacity: | 2 Rollers |
|---|---|
| Model: | YZII-3000 |
| Material: | Carbon Steel , Stainless Steel |
Commercial Laundry Flatwork Ironer , Automatic Ironing Machine For Laundry
| Name: | Hot Product Commercial Automatic Ironing Machine Laundry Flatwork Ironer YZII-3300 |
|---|---|
| Heating Way: | Steam And Electric |
| Ironing Speed: | 3-20 M |
Steam / Electric Heating Flatwork Ironing Machine 2 Rolls For Laundry Hotel
| Product Name: | Laundry Hotel Steam&Electric Heating Flatwork Ironing Machine Ironer |
|---|---|
| Roll: | 2 Rolls |
| Diameter Of Roll: | 800mm |
1-5 Rollers Professional Laundry Flatwork Ironer Frame And Auxiliary
| Product Name: | Laundry Steam Flatwork Ironer Industrial Flatwork Ironing Machine |
|---|---|
| Roller Number: | 1~5 Rollers |
| Roller Diameter: | Electric Heating , Steam Heating , Gas Heating |

