All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ 50kg business washing machine ] match 22 Products.
50kg Hospital / Commercial Laundry Washer , Laundry Business Washing Machine
| Rated Capacity: | 50KG |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Spare Parts: | Offered |
50kg Industrial Laundry Washing Machine With Advanced Technology
| Product Name: | 50KG Industrial Washing Machine |
|---|---|
| Brand: | LAIJIE |
| Programs: | 30+ |
Water Efficient Industrial Washing Machine 50kg , Laundry Washer Extractor Machine
| Washing Capacity: | 50kg |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Usage: | Laundromat, School , Hospital , Textile Factory |
Full Automatic Hospital Laundry Washing Machine With 15kg - 50kg Capacity
| Washing Capacity: | 15~50kg |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Usage: | Laundromat, School , Hospital , Textile Factory |
Hotel Laundry Industrial Washing Machine Front Load Washer 50kg Capacity
| Washing Capacity: | 15~50kg |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Usage: | Laundromat, School , Hospital , Textile Factory |
50kg Capacity Hotel Laundry Washing Machines Stainless Steel Full Automatic
| Washing Machine: | 50KG |
|---|---|
| Product Name: | Full Automatic 50kg Capacity Hotel Washing Machine Prices For Sale |
| Control: | Computer |
Fully Automatic Commercial Laundry Washing Machine / Laundromat Washer And Dryer
| Model: | XGQ-50 |
|---|---|
| Materrial: | Stainless Steel 304 |
| HS Code: | 84502000 |
30KG 50KG 100KG Heavy Duty Washer Extractor Industrial Laundry Washing Machine
| Capacity: | 100kg |
|---|---|
| Automatic Grade: | Full Automatic |
| Product Name: | 30+ Programs 100kg Industrial Washing Machine |
Electric / Steam Heating Industrial Front Loader Washing Machine With Inverter System
| Washing Capacity: | 30KG,50KG,70KG,100KG |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Usage: | Laundromat, School , Hospital , Textile Factory |
Steam Heating Industrial Laundry Washing Machine With Inverter System XGQ
| Washing Capacity: | 30KG,50KG,70KG,100KG |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Usage: | Laundromat, School , Hospital , Textile Factory |

