All Products
-
Industrial Washing Machine
-
Commercial Washing Machine
-
Horizontal Washing Machine
-
Laundry Washing Machine
-
Hotel Laundry Equipment
-
Hospital Laundry Equipment
-
Industrial Washer Extractor
-
Hydro Extractor Machine
-
Industrial Dryer Machine
-
Bed Sheet Folding Machine
-
Dry Cleaning Machine
-
Laundry Finishing Equipment
-
Laundry Flatwork Ironer
-
Coin Operated Washing Machine
-
Naser MollaeiVery good supplier,always offer high quality washing machine . -
Mahmoud TawfiqThe washing machine looks good , will buy again . -
Marcos ManozzoThe price is good, considering long term cooperation
Keywords [ 50kg business washing machine ] match 22 Products.
25-100kg Industrial Strength Washing Machine Laundry Washer Customized Color
| Product Name: | Fully Automatic 25-100kg Industrial Laundry Washing Machine For Hospital And Hotel |
|---|---|
| Capacity: | 30kg,50kg,70kg,100kg |
| HS Code: | 84502000 |
Electric Heating Hospital Laundry Equipment Washing Machine 30KG Capacity
| Rated Capacity: | 30KG |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Spare Parts: | Offered |
30KG Electric Heating Commercial Washing Machine For Laundry Service
| Product Name: | Front Loading Laundry Washing Machine |
|---|---|
| Capacity: | 15kg,20kg,30kg,50kg,70kg,100kg,150kg |
| Installation: | 100% Free Standing |
Stainless Steel Horizontal Washing Machine 50kg For Self Service Laundry Business
| Model: | XGP-50 |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Drum Diameter: | 780mm |
Water Efficient Hotel Laundry Equipment Commercial Washer Dryer 50kg Capacity
| Washing Machine: | 50KG |
|---|---|
| Product Name: | Full Automatic 50kg Capacity Hotel Washing Machine Prices For Sale |
| Control: | Computer |
Fully Automatic Commerical Industrial Washer Dryer Machines 35kg Capacity
| Heating: | Electric Heating |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Or Other |
| Installation: | 100% Free Standing |
High Efficiency Water Saving Washing Machine For Laundry Business
| Washing Speed: | 36 Rpm |
|---|---|
| Drum Diameter: | 1080mm |
| Drum Dept: | 500mm |
Durable 30kg Commercial Washer And Dryers For Hotels / Troop / Hospital Use
| Washing Machine: | 30KG |
|---|---|
| Product Name: | Full Automatic 50kg Capacity Hotel Washing Machine Prices For Sale |
| Control: | Computer |
Front Load Industrial Grade Washer And Dryer 100kg Large Load Stainless Steel
| Product Name: | 100kg Stainless Steel Washing Machine Front Load Industrial Washer And Dryer |
|---|---|
| Capacity: | 30kg,50kg,70kg,100kg |
| HS Code: | 84502000 |
High Press Clean Commercial Laundry Washer Full Suspension Shock Structure
| Washing Capacity: | 30kg 50kg 70kg 100kg |
|---|---|
| HS Code: | 84502000 |
| Material: | Stainless Steel 304 |

